Skip to main content

Відділення цілодобової медичної допомоги

Відділення цілодобової медичної допомоги є структурним підрозділом КНП «МКЛ №30» ХМР, розташовується на першому поверсі лікувального корпусу та здійснює цілодобовий прийом хворих з гострою патологією, а також з загостренням хронічних запальних процесів ЛОР-органів. Наразі відділення є єдиним центром надання цілодобової спеціалізованої медичної допомоги дорослим і дітям в місті Харкові.

Лікарі відділення цілодобової медичної допомоги:

  • Шаповаленко Дмитро Васильович
  • Філатова Ганна Анатоліївна
  • Погребняк Олена Іванівна
  • Колісник Анна Анатоліївна
  • Селезньова В. В.
  • Білозьор Данііл Васильович
  • Волк Сергій Миколайович

В своїй структурі відділення має оглядовий кабінет, де ведеться безперервний прийом хворих, а також операційну, де, за потреби, проводяться оперативні втручання. Робота відділення організована таким чином, щоб максимально швидко та ефективно здійснювати прийом пацієнтів, надавати необхідну невідкладну допомогу, проводити заходи діагностики та лікувальні маніпуляції. Усі кабінети забезпечені необхідним інструментарієм та комплексом медичних препаратів необхідних для надання невідкладної спеціалізованої допомоги. Лікарі відділення мають змогу цілодобово проводити рентгенографію та комп’ютерне дослідження ЛОР-органів, що значно покращує якість діагностики та лікування. Також відділення має тісний взаємозв´язок з стаціонаром лікарні, що дозволяє, за необхідності цілодобово госпіталізувати хворих, які потребують подальшого спеціалізованого лікування.

Цілодобово звертаються пацієнти з носовою кровотечею, кровотечею з вуха чи глотки; травмаи ЛОР-органів; утрудненням ковтання чи дихання; гострий вушний білю ЛОР органів; сторонніми тілами носу, вуха, глотки; фурункулами ЛОР-органів; будь-якими захворюваннями ЛОР-органів з ускладненим перебігом.

Всі лікарі відділення мають високу кваліфікацію, ведуть прийом як дитячого, так і дорослого населення та досконало володіють широким спектром лікувально-діагностичних маніпуляцій. Також усі лікарі нашого відділення постійно проходять курси та семінари підвищення кваліфікації, відвідують тематичні конференції, майстер-класи для удосконалення знань та навичок у наданні спеціалізованої медичної допомоги.

Відділення працює в тісній взаємодії з поліклініками та стаціонарами міста (за необхідності передає активні виклики в поліклініки, переводить хворих до інших лікувальних закладів за профілем). Для отримання будь-якої іншої інформації щодо роботи відділення цілодобової невідкладної ЛОР-допомоги можете звертатися за номером 725-08-94.

Шаповаленко Дмитро Васильович

Завідувач відділенням

Лікар-отоларинголог вищої категорії

Лапунова О. Н.

Погребняк Олена Іванівна

Колісник Анна Анатоліївна

Філатова Ганна Анатоліївна

Селезньова В. В.

Білозьор Данііл Васильович

Лікар-отоларинголог

Волк Сергій Миколайович

Лікар-отоларинголог вищої категорії