Skip to main content

I Отоларингологічне відділення на 70 ліжок

I Отоларингологічне відділення на 70 ліжок  КНП «МКЛ №30» ХМР- функціонує як відділення, загальним завданням якого є оказання цілодобової ургентної допомоги хворим із травмами ЛОР органів різноманітного походження, носові кровотечі будь-якої тяжкості, видалення сторонніх тіл.

У відділенні працюють лікарі:

  • Семененко Андрій Валерійович –  Зав.відділення, Заслужений лікар України, лікар вищої категорії
  • Ямпольська Катерина Євгеніївна, кандидат медичних наук, лікар вищої категорії
  • Безпечний Сергій Вікторович, лікар-отоларинголог вищої категорії
  • Панченко Тетяна Юріївна, кандидат медичних наук, лікар вищої категорії

Крім цього, відділення надає планову отоларингологічну допомогу як у консервативному лікуванні хворих, так і в проведенні складних оперативних втручань. До них відносяться ендоскопічні операції у порожнині носу та ППН, ендоларингеальні втручання у гортань під контролем підвісної мікроларингоскопії, а також варіанти мікрохірургічних операцій на середньому вусі (тімпанотомія, мембранопластика, шунтування чи тимпаностомія, слухо-зберігаючі операції при хронічних середніх отитах), ринопластика, пластичні операції: отопластика та септопластика.

Висококваліфіковане анестезіологічне обладнання дає змогу забезпечити проведення операцій під загальною анестезією у пацієнтів із різноманітною соматичною патологією.

Відділення надає висококваліфіковану допомогу при такій, на сьогоднішній день актуальної патології, як гостра сенсоневральна туговухість (особливо у людей працездатного віку, отогенні запаморочення та парези лицевого нерву). При цьому застосовуються протоколи лікування, прийняті на Україні, а також закордонні (Германія, Фінляндія). Крім цього функціонують сучасні методи фізіотапевтичного впливу, ІРТ, що доповнюється достатньо глибоким дослідженням слохової та вестибулярної функції, консультаціями невропатолога, офтальмолога і терапевта.

Семененко Андрій Валерійович

Завідуючий відділенням

Категорія: вища

Заслужений лікар України

Безпечний Сергій Вікторович

Категорія: вища

Панченко Тетяна Юріївна

Категорія: вища

Кандидат медичних наук

Ямпольська Катерина Євгеніївна

Категорія: вища

Кандидат медичних наук